Genel

Oyun Hakkında

Muhafızlar / Mentorlar

Oyuncular Topluluğu

Hanlıklar

Bir önceki   Geri   Bir sonraki

sayfalar [ << < 1 > >> ]
Para Kasmanın 3. Yolunu Buldum...    _kral_çocuk_ [4] alıntı
23:50 , 06 Mayıs 2011
Arkadaşlar Sizinde Bildiğiniz Gibi Para Kasmakla ilgili Bir Sürü Bir Yığın Konu Paylaşıldı Genellikle Şu Sıralamaya Koyarlar:
•Meslekle Para Kasma
•Grup Kurup Para Kasmak
Gibi Şeyler Ben Daha Değişik Birşey Düşündüm Benim Yöntemim İse Şu:
•Reçete Satarak Kasılma
Hepiniz Merak Etmişsinizdir Nasıl Reçete ile Kasılacağız Diye Çok Basit Kendi Lwl'nize Uygun Bir Yaratık Bulup Reçete Düşürmeye Bakıcaksınız Her Düştüğünde Değil Biriktirerek Eskiciye Sattığınızda Şöyle 20-30 Gümüş Para Kazanabiliyoruz Bu Tabi Bana En Cazip Ve Kolay Geleni Yardım Edebildiysem Ne Mutlu Bana

Hepinize
İyi Oyunlar...:)
Saygılarımla...!
İyi Oyunlar...!
_kral_çocuk_

KARA-HUN [8] 14:47 , 07 Mayıs 2011
alıntı
Herzamanda reçete düşer ya :D.

_kral_çocuk_ [4] 19:25 , 07 Mayıs 2011
alıntı
:D
Saygılarımla...!
İyi Oyunlar...!
_kral_çocuk_

[6] 22:12 , 07 Mayıs 2011
alıntı
3 lwlde iyi kötü itemleri giydikten sonra hiç görev yapmadan tamamen reis krets kesersen çok iyi para kazanırsın reçetelerden belki düşerse itemlerden falan. bana ard arda 2 tane 5 altınlık reçete düşüyordu 2 reis krets kes 60 gümüş gelsin ne güzel

bekotik [4] 23:17 , 07 Mayıs 2011
alıntı
bende reçete var ama alan bulamıom şansın olcak arkadaş
bıktım be bu oyundan sırf zaman öldürmeye oynuom resmen herşey bi garip bi saçma

_kral_çocuk_ [4] 18:01 , 08 Mayıs 2011
alıntı
bekotikarkadaşım bu reçeteleri pek almazlar sen bu reçeteleri mağaza'ya git orda eskiciye sat ama özel bi reçete düşerse ihaleye koymaya bak böyle daha iyi olur
Saygılarımla...!
İyi Oyunlar...!
_kral_çocuk_

Obi-Wan Kenobi [4] 17:12 , 31 Mayıs 2011
alıntı
bende böyle 1a 10g kazandım

nakari [0] 22:52 , 31 Mayıs 2011
alıntı
öle yapıcagınıza para kaın beron fln alın görev yapın berondan sonra daha yüksek lvlli canavar kesersiniz günlük 1 altın yine kasarsınız

Gares2106 [3] 19:28 , 02 Haziran 2011
alıntı
5 lwlde bişey kasamıyosan 3 lwl savaşçı iskelet kesin 1 satte 5 reçete düşer 5 altın 2 altın 50 gümüş fln 2 saatte 1 altın kasarsınız hiç yoktan ii dir 5 lwllere göre
2 namaz kıldık diye müslümanmı olduk,yüce isa aşkına xDxDxD

Aiakosei [3] 08:43 , 21 Ağustos 2011
alıntı
7 altınlık reçete çıktı bial yıkım elementi reçetesi, alan olmadı marktte 50g gitti

RamaXan [4] 18:08 , 21 Ağustos 2011
alıntı
_kral_çocuk_sanki bilmiyordu kimse

highfire [4] 12:53 , 22 Ağustos 2011
alıntı
_kral_çocuk_

Bunu herkes biliyor , çoğu kişide böyle kasıyor düşük seviyede zaten Ama Yinede Saol Belki Bilmeyen Vardır Ona Yardımcı Olmuşsundur.
Tüm Efsane Ejderhalar Mirasına Sevgilerle ;
highfire

[3] 17:12 , 08 Mayıs 2012
alıntı
ben recete dusurmedim 2 krest kestim alacakaranlık zırhı dustu :DD

[4] 22:34 , 19 Haziran 2012
alıntı
Hep öyle düşer sen kes daha kes :))

sayfalar [ << < 1 > >> ]

«Efsane: Ejderhalar Mirası», bedava, online MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) (online oyunları, mmorpg) oyunun yasal sitesine hoş geldiniz. Browser Role-Playing (rpg) oyunları abonman ücreti yada özel bir program kurmanızı gerektirmiyor. Ayrıca bu sitede, Flash teknolojisi yardımıyla (online flas oyunları) yapılan, bedava oyunlar da yer almaktadırlar.