Genel

Oyun Hakkında

Muhafızlar / Mentorlar

Oyuncular Topluluğu

Hanlıklar

Bir önceki   Geri   Bir sonraki

sayfalar [ << < 1 2 > >> ]
hile    manga_12 [4] alıntı
17:52 , 16 Ekim 2011
Arkadaşlar Ben olaydayken buraya 1levellik magmar ırkından birisi geldi ardan 15 saniye geçti ve onun bir özeeliklerine bakmak istedim baktım bir de ne görev oyun barış yamaçlaroına gitmiş şaşırdım sonra aradan 3 sanyemi geçti yine tıklaım bide baktım kız burmah valiyetinde burda bir hile vardır arkadaşlar ve bunu nasıl şikayet edebiliim yada bunu nasıl görebilirler yardımcı olurmusunz !!!! he bidetekrar kraliçe mezarlığına 30 saniye sonra tekrar birisi magamar gedli ama o okada şanslı değili hemen herke< daldı :(

Slowwerq [2] 18:14 , 07 Ocak 2013
alıntı
zaaaa

Slowwerq [2] 18:17 , 07 Ocak 2013
alıntı
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Slowwerq [2] 18:18 , 07 Ocak 2013
alıntı
:redface: :cry: :evil: :twisted: :rolleyes: :wink: :exclaim: :question: :idea: :arrow:

AdukeTR [4] 12:37 , 09 Ocak 2013
alıntı
efsane murom bi te kakıllı sensin ya.Sonrada IP lerdne bulsun gm senide gör bakalım

yow hehe [3] 19:42 , 01 Şubat 2013
alıntı
Yha bhana parşömen ghrek

mukan21 [1] 14:22 , 22 Nisan 2013
alıntı
keşke biraz doha kolay olsaydı googleden hile radım yapıyorum ama olmuyor yalan atıyorlar

--Claus-- [4] 16:31 , 23 Nisan 2013
alıntı
bende aylardır arıyorum acaba varmı pvp gibi
bir tane buldum ama kasmak çok zor
başlangıçta 5 altının oluyo 2 tane yaratık oluyo biri krets(5 level)
diğeri krofdar(20 lwl)
çok zor
bide cellat ful veriyo

www.dragonstradeca.net/TURK/ogriy

hadi ben paylaşımı attım teşekkürleri siz verin

sayfalar [ << < 1 2 > >> ]

«Efsane: Ejderhalar Mirası», bedava, online MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) (online oyunları, mmorpg) oyunun yasal sitesine hoş geldiniz. Browser Role-Playing (rpg) oyunları abonman ücreti yada özel bir program kurmanızı gerektirmiyor. Ayrıca bu sitede, Flash teknolojisi yardımıyla (online flas oyunları) yapılan, bedava oyunlar da yer almaktadırlar.