MUAZZAM DÖVÜŞLER

ONUR HAKKINDA


Tarif:
Muazzam dövüşler onurunuzu gerçekleşen ırklar arası PvP dövüşlerinde yer alarak geliştirebilirsiniz. Muazzam dövüş - ırklar arasında PvP dövüşüdür, dövüşe her ırktan 10-ar kişi katıldığı an dövüş otomatik olarak Muazzam dövüşe dönüşmektedir. Muazzam dövüşlerde dövüşe morok veya binek hayvanının çağırılması yasaktır: dövüş bitiminde, dövüşe katılanlar onur kabul edecektir, dövüşe katılan her oyuncu ise tarafların güç göstergesine etki edecektir. 

 

 

 

Eğer, her iki taraftan da, dövüşe katılan oyuncu sayısı 100-ü aşacak olursa Muazzam dövüş Destane dövüşe dönüşmektedir. Dövüşe katılan her iki takımın oyuncu sayısı 400-ü aşmış olursa Destane dövüş Efsanevi dövüşe dönüşmektedir. 

 

Kabul edilen onur

Zafer

Yenilgi

Muazzam dövüş (10 vs 10)

10

1

Destane dövüş (100 vs 100)

20 5

Efsanevi dövüş (400 vs 400)

50

10

 

ONUR İÇİN VERİLEN ÖDÜLLER
 

Cephanede erişime açılacak olanlar

Onur

Madalya

Ödül

500

1000

2000

3000

QUEST 
«Efsane: Ejderhalar Mirası», bedava, online MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) (online oyunları, mmorpg) oyunun yasal sitesine hoş geldiniz. Browser Role-Playing (rpg) oyunları abonman ücreti yada özel bir program kurmanızı gerektirmiyor. Ayrıca bu sitede, Flash teknolojisi yardımıyla (online flas oyunları) yapılan, bedava oyunlar da yer almaktadırlar.
© 2006-2013. Powered by Mail.Ru Games GmbH
Iletisim | Veri Güvenligi